Yeni

Yeni adımlar, büyük soluklar

Kişiye ve mekana özel tasarımlara imza atarak stil sahibi yaşam alanları yaratan Italdeko, kitaplıklardan gardrop tasarımlarına, yemek masalarından yatak odası takımlarına kadar yaşam alanını bütünsel bir bakış açısıyla ele alan Poliform markasının 2015 seçkisini hazırladı!

i2

Her yıl kendini yenileyen ve son yılların en önemli dünya markalarından biri olan İtalyan Poliform, 2014 koleksiyonunda da yine işlevsel ve esnek çözümleriyle yaşam alanlarına eskimeyecek bir karakter kazandırmayı başarıyor. Italdeko’nun Etiler’deki showroom’unda sunulan koleksiyon, yalın ve net çizgilerin yanı sıra inovasyonla geleneği buluşturan detaycılığıyla da günümüz metropol hayatının tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

i4

İnsan ergonomisi ve rahatlığını trendlerin önünde tutan Poliform, her yıl olduğu gibi bu yıl da dünyaca ünlü tasarımcılarla iş birliğine devam ediyor. Modüler ve fonksiyonel çözümler üreterek her mobilyayı istenilen mekana uygun hale getiren ve kişiselleştirebilen Poliform; Carlo Colombo, Marcel Wanders, Paolo Piva, Jean Marie Massaud, Paola Navone, Emmanuel Gallina ve Mario Mazzer gibi tasarımcılarla çalışıyor.

i3

Poliform 2014 koleksiyonunda ahşap gövdeli cam kapaklı kütüphaneler, televizyon üniteleri, mermer yüzeyli sehpalar ve deri oturma üniteleriyle doğallığın güzelliğini ortaya koyuyor. İtaldeko’nun Etiler’deki showroom’unda podyuma çıkarılan koleksiyon, mekan algısı üzerinde doğrudan etkili olan doğal ve şık unsurları bünyesinde barındırıyor.

Italdeko; Ebulula Mardin Cad, 39, Levent, İstanbul.

(0212 325 44 64; www.italdeko.com)

YAPIM  MERVE ÖZTÜRK