Yeni

Giyinme odasında Citterio imzası

Tasarımın dünya çapındaki liderlerini bünyesinde toplayan Mozaik, bu kez de Antonio Citterio’nun B&B Italia için tasarladığı giyinme odası ve dolap sistemi koleksiyonu Backstage ile karşımızda!

m2

Antonio Citterio, B&B Italia için merakla beklenen yeni giyinme odası ve dolap sistemi koleksiyonu Backstage’i tasarladı. Giyinme odalarında yaşanan problemlere yenilikçi çözümler sunmayı amaçlayan koleksiyon, kullanılan malzeme kalitesi ve farklı boyut alternatiflerinin yanı sıra yalın tasarımıyla dikkat çekiyor. Backstage, mekanın etkin kullanımından yola çıkarak raf, elbise askılıkları, şifonyer, tişört bölmeleri ve kapıya ilave edilebilen aksesuar kutuları, ayarlanabilir aynalar, kemer tutacakları, takı tutacakları ile giyinme odası anlayışını bir adım öteye taşıyor.

m3

Antonio Citterio’nun modern çizgisiyle kullanışlı depolama ve kullanım şekilleri sunan Backstage, yatak odaları ile giyinme odalarının arasında akılcı çözümler yaratmayı hedefliyor. Wallpaper Design Awards 2014’te en iyi giyinme odası ödülünü kazanan Backstage, B&B Italia’nın bu yıl en çok merakla beklenen koleksiyonu! Üstelik tasarım dünyasının en prestijli ödülünü kazanarak şimdiden adından söz ettirmeye başlayan koleksiyon, sadece yatak odalarında değil, evin içindeki pek çok  alanda kullanılabiliyor.

Mozaik Design; Dereboyu Caddesi, 78, Ortaköy, Beşiktaş, İstanbul.

(0212 327 05 95; www.mozaikdesign.com)

 YAPIM BEGÜM ÇELEBİ