Yeni

Ve karşınızda ELLE Decoration SELECTIONS 2015!

Merhaba!

ELLE Decoration SELECTIONS özel sayısı 8. kez karşınızda… 8 yıldır bu zenginlikte bir referans kaynağının bir benzeri dahi yayınlanmıyor, bu da SELECTIONS’ı ilk ve tek kılıyor.

Dünyanın BİR NUMARALI dekorasyon, tasarım ve yaşam stili dergisi olan ELLE Decoration; okuyucuları, markaları, takipçileri ve diğer emek verenleri ile gerçek bir aile. ELLE Decoration isminin dekorasyon yayıncılığında öyle büyük bir marka değeri var ki, en yakınındaki rakipleriyle arasında hem vizyon hem de rakamsal anlamda oldukça büyük uçurumlar bulunuyor. Bu aileyi milyonlarla ifade ediyor ve bundan gurur duyuyoruz!

ELLE Decoration, sektörün otoriteleri arasında olduğunu verdiği ödüllerle de kanıtlamakta. Her yıl Milano Tasarım Haftası çerçevesinde gerçekleşen EDIDA Uluslararası Tasarım Ödülleri, dünyanın süperstar isimlerini bir araya getiren önemli bir organizasyon. Yılda bir kez de olsa bütün tasarımcılar ödüllerini kaldırarak sadece ELLE Decoration logosu altında el ele poz veriyor. Üstelik bu kez kitabımıza 2015 ödüllerinin sahiplerini de ekledik.

EDIDA ödülleri ve Milano havasından aldığımız ilhamla oluşturduğumuz SELECTIONS, dünyaca ünlü dev markaların Türkiye’deki temsilcileriyle el ele vererek geleceğin dekorasyon çizgisini, temalarını, isimlerini, ürünlerini ve koleksiyonlarını buluşturduğumuz özel bir yayın. İlk kez 2008’de yayınlanan ve her yıl yok satan SELECTIONS, (bir kez daha) dekorasyonun ne kadar dinamik, gelişmeye açık ve verimli bir endüstri olduğunu yeniden kanıtlayacak kadar zengin bir içeriğe sahip!

Hem daimi katılımcılarına hem de sadık okuyucularına teşekkür ederken, ELLE Decoration ailesine yeni eklenen markalara da ‘Hoşgeldiniz’ diyorum.

Şimdi, bu buluşmanın keyfini çıkaralım…

EBRU KILIÇ SOLMAZ
Yayın Yönetmeni