Yeni

Adım adım ahşap sıcaklığı

Kullanıldığı mekanda sıcak bir atmosfer yaratan ahşap zemin kaplaması, açık hava mekanlarında da sıklıkla tercih ediliyor. Ahşabın farklı yorumlarını zemine taşıyan ve yaşam alanlarını yaratıcı fikirlerle birleştiren Parkes Floors & Deco, farklı dokulu ağaçlardan tasarlanan ürünleriyle bu anlamda öncü bir adres!

5parkes

Sektörde 20 yılı aşkın tecrübesi, kalitesi ve bünyesinde barındırdığı %100 Avrupa’da üretim yapan firmalarıyla Parkes Floors & Deco, yaşam alanlarını yaratıcı fikirlerle birleştiriyor. Masif ve lamine ahşap zemin döşemelerde kalitesi dünyada kanıtlanmış üreticilerin değişik ebat, farklı yüzey dokuları ve özel renk seçenekleriyle zengin ürün gamına sahip firma, aynı zamanda dış mekanlarda deck ve ahşap cephe kaplama uygulamalarıyla da uzmanlaşmış deneyimini gözler önüne seriyor.

2parkes

Havuz kenarı, bahçe, dış mekan duvar kaplaması, spa, tekne ve yatlarda deck uygulamaları yapan firma, dış mekan koşullarına uygun tik, ipe, dişbudak ve thermoash gibi farklı ağaçlardan tasarlanan ürünleriyle yaratıcı çözümler sunuyor. Mimari ekibiyle kişiye özel projeler yapan Parkes, bünyesinde bulunan profesyonel uygulama ekibiyle hizmet veriyor. Üstelik Türkiye’nin önde gelen projelerinde öne çıkan firmanın yenilenmiş web sitesinde daha detaylı çözüm önerileri de bulmak mümkün!

Parkes Floors&Deco; Abc Yolu, Abc Plaza, 1/4, İstinye, İstanbul.

(0212 323 25 00; www.parkes.com.tr)

YAPIM MİNE YAMAN