Yeni

Ahşapla giyinen evler

Ev dekorasyonunda öne çıkan adreslerden Tepe Home, yeni koleksiyonunu hazırlarken ahşabın peşine düşüp sımsıcak bir sezon teması sunuyor. Markanın, mekanları doğal dokularla giydirme hedefi, farklı stiller söz konusu olsa bile aynı yumuşak ritmi yakalıyor!

tt

A’dan Z’ye tüm ihtiyaçları tek bir adresten karşılamak, kapı kapı gezmeden aradığını bulmak isteyenlerin favori adreslerinden Tepe Home, ev yaşamına dair ihtiyaç duyulan tüm seçenekleri uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla aynı çatı altında bir araya getiriyor. Tepe Home mağazalarında ana ürün grupları olarak mobilya ve ev aksesuarları yer alıyor. Bir ev ya da iş yerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak kadar geniş ürün yelpazesine sahip olan lider marka; farklı zevklere hitap eden tasarımları, geniş fiyat aralıklarında müşterilerine sunuyor.

t3

Tüm odaların vazgeçilmezi doğal ahşap hissiyle sentezlenen yeni koleksiyonda; retro, provans, endüstriyel, klasik ve modern çizgileri bulmak mümkün. Üstelik tekil mobilya ve oturma gruplarındaki yüzlerce kumaş çeşidi, kendi tarzınızı yaratmanıza ve yaşanmışlık hissini mobilyalarınıza yansıtmanıza da olanak sağlıyor. Aksesuarlarda ise sonbahar esintilerini bulabileceğiniz doğal ahşap figürler, gümüş ve altının göz alıcı parlaklığını yansıtan salon aksesuarları ve mutfaklarınıza renk katacak yüzlerce ürün yer alıyor. (www.tepehome.com.tr)

YAPIM MİNE YAMAN