Yeni

Fonksiyonel tasarımın yeni ışığı

İntema’nın fonksiyonel detayları ve yalın çizgisiyle dikkat çeken Lumina mutfak modeli, ahşap renk seçenekleriyle zenginleştirildi. Tasarım ekibi tarafından yeniden yorumlanan model, mutfağını yenilemek isteyenler için farklı bir alternatif olarak öne çıkıyor!

lum2

Sadece yemek pişirilen bir alan değil; yemek yenilen, sohbet edilen, kitap okunan mekanlar haline gelen mutfaklara, İntema binbir çeşit modeliyle giriyor. Türkiye genelinde 44 satış noktasında bulunan uzman kadrosuyla satış öncesi yönlendirme, danışmanlık, projelendirme ve mimari hizmetlerin yanı sıra satış sonrası montaj ve servis hizmetleri sunan İntema Mutfak, her türlü yaşam şekline ve kullanıma uygun, farklı mutfak çözümleri yaratıyor.

INTEMA1

Markanın en çok tercih edilen modellerinden biri olan Lumina, yeni sezonda trendlere uygun ahşap renk seçenekleriyle zenginleştirilmiş.Tasarım ekibi tarafından yeniden yorumlanan model, mutfağını yenilemek isteyen tüketiciler için farklı bir alternatif olarak öne çıkıyor. Ahşap ve düz renk seçenekleriyle yarattığı çizgiyi işlevsellikle harmanlayan Lumina, keyifli bir mutfak için gereken her özelliğe sahip. Ahşap görünümüyle doğaya dönüş temasının mutfaklardaki yansıması olan Lumina modelinin düz renkleriyle de şık ve özel kombinasyonlar oluşturmak mümkün! (www.intemamutfak.com.tr)

YAPIM MİNE YAMAN