Yeni

Mutfağın maestrosu

Modernitenin sarıp sarmaladığı yeni nesil mutfaklarda endüstriyel stil, maskülen ve sıra dışı görünümüyle önde koşan dekorasyon trendleri arasında yer alıyor. Italdeko bünyesinde bulunan İtalyan mutfak markası Poliform Varenna, bu trendin en güzel örneklerini ortaya koyan ve aynı zamanda fonksiyonel detaylar içeren modelleriyle lezzet durağında harikalar yaratıyor.

2poliformneww

Kişiye ve mekana özel tasarımlara imza atarak stil sahibi yaşam alanları oluşturan Italdeko, modern tarzda mobilya, mutfak, bahçe mobilyası ve aydınlatma tasarımlarıyla öne çıkıyor. Firmanın bünyesinde bulunan, her yıl kendini yenilerken zamansız kalabilmeyi başarabilen mutfak markası Poliform Varenna’nın 2014 koleksiyonu, her zaman olduğu gibi işlevsel ve esnek çözümleriyle dikkat çekiyor.

dd

Ahşap malzeme ve metalin bir arada kullanımıyla hayat bulan endüstriyel stil, maskülen ve sıra dışı görünümüyle önde koşan dekorasyon trendleri arasında yer alıyor. Poliform Varenna da bu trendin en güzel örneklerini mekanlara taşıyor ve ihtiyaçlarınıza kusursuzca uyan, estetik ve teknik açıdan mükemmel tasarlanmış mutfak sistemleri üretiyor. Alea, Artex, Minimal, My Planet gibi tüm modellerinde ortaya koyduğu sıra dışı mimari tasarımlarla mutfakta geçirilen zamanı keyfe dönüştüren markanın en yeni modeli Phoenix; mutfağı stil sahibi, kaliteli ve esnek bir yaşam alanı olarak yeniden tasarlıyor. Gizli dolap kulpları, maksimum alan sunan depolama alanları, akıllı çekmece sistemleriyle donatılan bu mutfak modeli, klasik ve çağdaş detayları bir araya getirirken fonksiyonellik ve ergonomiyi doğal çizgilerle buluşturuyor. Farklı malzeme, doku ve modül seçenekleriyle mutfağınızı tasarlarken size maksimum özgürlük sunan Phoenix, mekana ve kişiye özel tasarlanıyor.

Italdeko; Ebulula Mardin Cad, 39, Levent, İstanbul.

(0212 325 44 64; www.italdeko.com)

YAPIM MİNE YAMAN