Yeni

Keten ustası

‘Belçika ketenin anavatanıdır’ algısının bugünkü karşılığı olan Libeco, marka konsepti olarak sadeliği ve anlaşılabilirliği ön planda tutuyor. Dreams’in ürün gamında bulunan keten ustası markanın ürünlerinde, döşemelik ve perdelik kumaşların yanı sıra nevresim takımları, masa örtüleri ve runner’lar da bulunuyor.

l1

Fromental, York, Morris&Co, Sanderson, Roberto Cavalli ve Casadeco gibi dünyanın en önde gelen duvar kağıdı ve kumaş markalarını çatısı altında toplayan Dreams Wallpapers & Fabrics, 2015 Kış sezonunda tüm evleri doğadan esinlenen koleksiyonlarıyla donatarak evrendeki paylaşımcı, dengeli, sağlam ve olumlu enerjiyi mekanlara taşıyor.

l3

Dreams’in uluslararası dev markalar ailesinin yeni sezondaki üyesi ise herkesin bildiği önemli bir değer. Keten dokusu ve dokunuşunun otorite sayılan markası Libeco, pek çok ürün gamıyla Dreams dünyasının en yeni yıldızı. Keten ipliğinin eşsiz yolculuğunda; sofradan yatak odasına, döşemelik kumaştan pijama ve geceliğe uzanan bir yelpazede ürün sunan Libeco, 1800’lerden bu yana Belçika’nın ayakta duran en köklü markalarından biri. Yüzyıllar boyunca keten yetiştiren ve bunları önce keten ipliğine dönüştüren, daha sonra ise dayanıklılığı, alerji yapmayan yapısı ve nem emiciliği ile dünyanın alkışını kazanan Libeco, marka konsepti olarak sadeliği ve anlaşılabilirliği ön planda sunuyor.

l4

‘Keten ustası’ markanın ürünleri arasında, döşemelik kumaşlar ve perdelik kumaşların yanı sıra nevresim takımları, masa örtüleri ve runner’lar da bulunuyor. Keten dünyası ve doğallığın bir hayranıysanız Dreams’e uğrayıp Libeco ile mutlaka tanışmalısınız! 

Dreams Wallpapers & Fabrics; Cemil Topuzlu Cad, İş Bankası Blokları, F Blok, Fenerbahçe, İstanbul.

(0216 350 19 18; www.dreamswall.com)

YAPIM YASEMİN AKSOY