Yeni

Kapılar geleceğe açılıyor

Sem Collections’ın öncü markalarından biri olan İtalyan Lualdi, günümüz yaşam ve ofis alanlarının en önemli detaylarından birine tasarım dokunuşu katıyor: Kapılar. Çağdaş yaşam ve çalışma alanlarının prestij sembollerinden biri olan kapı, Lualdi’nin 2014 Milano Tasarım Haftası’nın peşinden satışa sunulan yeni koleksiyonuyla bizlere geleceğin kodlarını tanıtıyor.

Layer _Oslo

İyi tasarım ve maksimum fayda anlayışıyla hizmet vererek pek çok uluslararası markayı çatısı altında toplayan Sem Collections, temsil ettiği imzaları Bağdat Caddesi’ndeki mağazasında satışa sunuyor. Sem Collections’ın öncü markalarından biri olan İtalyan Lualdi de günümüz yaşam ve ofis alanlarının en önemli detaylarından birine tasarım dokunuşu katıyor: Kapılar. Lualdi modern, minimalist ve yalın duruşunu metropolitan çizgiye, renkli lake kaplamalara ve natürel ahşaba taşıyor. Üstelik marka yeni koleksiyonunda yer alan Piero Lissoni tasarımı L16 kapı ile İtalya’nın en köklü tasarım ödüllerinden Compasso D’Oro ödülünü kazandı. İlk kapı üretimine 1880’de başlayan ve bu alanda yüzyılı aşkın bir deneyime sahip olan Lualdi, 1960 yılından bu yana iç mekanlar için yüksek kaliteli üretim anlayışını modern ve şık bir stille harmanlayarak markasını farklı bir tasarım çizgisine koyuyor ve sektöre öncülük yapıyor.

Lualdi; Armani Hotel, Bvlgari Hotel, Rolex, MaxMara ve Prada gibi seçkin markaların projelerinde yer alarak çizgisiyle dünya çapında kaliteli kapı tasarımında liste başı markalardan biri olarak tanınıyor. Yüzyılı aşan ahşap işçiliği deneyimiyle kazandığı sektörel birikimi artık Lualdi System adıyla ev ve ofisler için tasarladığı mobilya ve duvar sistemlerine de taşıyan marka, özel ve toplu yaşam alanlarına sofistike, çağdaş ve fonksiyonel dokunuşlar getiriyor.

Sem Collections; Bağdat Cad, 212/4, Çiftehavuzlar, Kadıköy, İstanbul.

(0216 478 00 00; www.semcollections.com)